Wallsaver

Wallsaver dla Mac

Ustaw wygaszacz ekranu jako tapetę biurka

Wallsaver to darmowy program odmieniający wygląd naszego systemu operacyjnego. Wyświetla on dowolny wygaszacz ekranu jako tapetę biurka.Wallsaver to bardzo efektowny program. Pozwala zamienić statyczna tapetę na animację. Biurko nabiera życia.... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Świetnie wygląda
  • Pozwala wybrać dowolny z zainstalowanych wygaszaczy

Wady

  • Obciąża kartę graficzną na starszych komputerach

Bardzo dobry
8

Wallsaver to darmowy program odmieniający wygląd naszego systemu operacyjnego. Wyświetla on dowolny wygaszacz ekranu jako tapetę biurka.

Wallsaver to bardzo efektowny program. Pozwala zamienić statyczna tapetę na animację. Biurko nabiera życia. Może on wykorzystać do tego celu dowolny wygaszacz ekranu zainstalowany na naszym komputerze. Nie musi to być akurat ten, który mamy ustawiony. Program przeszukuje nasz dysk w poszukiwaniu wygaszaczy i pozwala ustawić ten pożądany jako tapetę. Warto wybrać wygaszacz, który nie będzie nas zbytnio rozpraszał, bo nawet najpiękniejsza animacja po dłuższym czasie się nudzi i zaczyna przeszkadzać.

Wallsaver nie ogranicza w żaden sposób funkcjonalności systemu. Działa FrontRow, a uśpienie i wybudzenie maszyny nie powodują żadnych zmian, czy wyłączenia się aplikacji. Działa ona bardzo stabilnie i nie obciąża zbytnio komputera. Niestety w przypadku starszych maszyn można zaobserwować spadek wydajności w aplikacjach korzystających z karty graficznej.

Wallsaver to ciekawy pomysł na ożywienie swojego biurka. Wygaszacz ekranu na tapecie jest bardzo efektownym dodatkiem.

Najczęściej pobierane Wygaszacze ekranu na mac

Wallsaver

Download

Wallsaver 2.5.3

Opinie użytkowników o Wallsaver

Sponsorowany×